Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,8% sub estimat

Lucrari de executie privind reabilitarea termica a blocurilor de locuinte aferente celor 4 obiective de investitii din cadrul proiectului: ”Îmbunătățirea eficienței energetice a blocurilor de locuințe Bistrița 14”

Număr anunț
CN1022053
Autoritate contractantă
Municipiul Bistrita (CUI 4347569)
Furnizor / câștigător
AVRIL S.R.L. (CUI 2825969)
Cod CPV
45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.197.976,21 RON
Valoare atribuită
4.082.199,17 RON 2,8% sub estimat
Data publicării
23.06.2020 01:37
Anunț de atribuire
CAN1043248
Termen limită
29.07.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 120-290899
Documentație de atribuire
DF1086874

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AVRIL S.R.L. CUI RO 2825969
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
RECORD SRL CUI RO 562467
Subcontractanți 2
COMGRIG SRL CUI RO 7355736

Valoare atribuită

4.082.199,17 RON

din 4.197.976,21 RON estimat 2,8%

Adjudecat la 97,2% din estimat · economie 115.777,04 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.