Ofertă acceptată Cumpărare directă

PERNA FOTOLIU RATAN 54X46X5 CM

Număr anunț
DA31899194
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GEORGE ENESCU MOINESTI (CUI 29105960)
Cod CPV
39516120-9 · Perne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
2.816.464 RON
Data publicării
16.11.2022 00:00
Data finalizării
18.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.816.464 RON