Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de transport aerian Bucuresti-Chisinau conform ADV1329136

Număr anunț
DA31926194
Autoritate contractantă
Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
Cod CPV
60420000-8 · Servicii de transport aerian ocazional (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.883.438 RON
Data publicării
17.11.2022 00:00
Data finalizării
18.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.883.438 RON