Atribuită
Anunț de participare
Piatra sparta
- Număr anunț
- SCN1002765
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- GAMIATRICOS COM S.R.L. (CUI 6958194)
- Cod CPV
- 14212300-3 · Piatra de cariera si concasata (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 492.000 RON
- Valoare atribuită
- 541.200 RON
- Data publicării
- 25.05.2018 13:30
- Anunț de atribuire
- SCNA1002648
- Termen limită
- 07.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1007271
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini- Piatra sparta.pdf.p7s
- FisaDate_DF1007271.pdf
- Formulare - Piatra sparta.doc.p7s
- Model de contract- Piatra sparta.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
GAMIATRICOS COM S.R.L. CUI RO 6958194
Valoare atribuită
541.200 RON
din 492.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro