Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,9% sub estimat

Sistem angiografic monoplan

Număr anunț
CN1001476
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
Furnizor / câștigător
S&T MEDTECH S.R.L. (CUI 8936710)
Cod CPV
33111720-4 · Aparate de angiografie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.193.277,31 RON
Valoare atribuită
3.100.000 RON 2,9% sub estimat
Data publicării
23.06.2018 01:54
Anunț de atribuire
CAN1005137
Termen limită
14.08.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 119-270235
Documentație de atribuire
DF1011529

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 8 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
Subcontractanți 2
HV SHIELDING SRL CUI 18746098
Oferta 3 Individuala
Ofertant
Încă 5 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

3.100.000 RON

din 3.193.277,31 RON estimat 2,9%

Adjudecat la 97,1% din estimat · economie 93.277,31 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.