Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii elaborare si redactare documente geologice ptr obtinere licente de explorare ape geotermale

Număr anunț
DA31921629
Autoritate contractantă
COMUNA DRAGANESTI (PRIMARIA COMUNEI DRAGANESTI BIHOR) (CUI 5431675)
Cod CPV
71351200-5 · Servicii de consultanta in geologie si in geofizica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.859.775 RON
Data publicării
17.11.2022 00:00
Data finalizării
18.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.859.775 RON