Ofertă acceptată Cumpărare directă

FOLIE PROTECTIE LA ATAC MANUAL SR SCL PS8 200 mic., ROLA 3,3 MP

Număr anunț
DA31909939
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BACAU (CUI 27993380)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.051.349 RON
Data publicării
16.11.2022 00:00
Data finalizării
18.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.051.349 RON