Ofertă acceptată Cumpărare directă

CORP STR. SOLAR LED 200W NEGRU 6400K

Număr anunț
DA31923520
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.37 CONSTANTA (CUI 4301391)
Cod CPV
31500000-1 · Aparatura de iluminat si lampi electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
6.742.610 RON
Data publicării
17.11.2022 00:00
Data finalizării
18.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.742.610 RON