Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 98,9% sub estimat

Acord Cadru Echipamente de Laborator TIM

Număr anunț
CN1002053
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU ECOLOGIE INDUSTRIALA (CUI RO3268360)
Furnizor / câștigător
NITECH SRL (CUI 13890865)
Cod CPV
38433000-9 · Spectrometre (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
889.767 RON
Valoare atribuită
10.180 RON 98,9% sub estimat
Data publicării
04.07.2018 01:36
Anunț de atribuire
CAN1004599
Termen limită
06.08.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 126-287342
Documentație de atribuire
DF1013833

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (6)

Adjudecat: 10.180 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Sistem de voltametrie de determinare a arsenului METROHM ANALYTICS ROMANIA
2 Cuptor de digestie cu microunde Anulat
3 Titrator titroline 7000 cu biureta de 20ml NITECH
4 Circulator de apa pentru racirea cuptorului de grafit GBC Avanta Anulat
5 Baie de apa termostata NITECH 10.180 RON
6 Termoreactor CCO -Cr

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
NITECH SRL CUI RO 13890865
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 3 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

10.180 RON

din 889.767 RON estimat 98,9%

Adjudecat la 1,1% din estimat · economie 879.587 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.