Atribuită
Anunț de participare
Concesionarea serviciului pentru gestionarea câinilor fără stăpân din ORAȘUL PUCIOASA
- Număr anunț
- PC1001332
- Autoritate contractantă
- ORASUL PUCIOASA (CUI 4280302)
- Furnizor / câștigător
- HEREMY ANIMAL-MED S.R.L. (CUI 38471587)
- Cod CPV
- 85200000-1 · Servicii veterinare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 279.616,81 RON
- Valoare atribuită
- 279.510 RON
- Data publicării
- 18.07.2019 12:13
- Anunț de atribuire
- PCA1000152
- Termen limită
- 07.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1055835
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
HEREMY VET- CLINIC SRL CUI 38471587
Asociați 1
CMVI DR HERESCU EMILIACUI -
Oferta 2
Câștigător Asociere
Ofertant lider
HEREMY VET- CLINIC SRL CUI 38471587
Asociați 1
CMVI DR HERESCU EMILIA CUI 20196522
Valoare atribuită
279.510 RON
din 279.616,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro