Ofertă acceptată Cumpărare directă

CLOPIXOL DEPOT 200 mg/ml sol.inj. x 10 fiole = NEUROMULTIVIT X 100 compr. = CLOPIXOL ACUPHASE 50

Număr anunț
DA31925473
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Cod CPV
33661500-6 · Psiholeptice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
1.199.107 RON
Data publicării
17.11.2022 00:00
Data finalizării
18.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.199.107 RON