Ofertă acceptată Cumpărare directă

Componente de telefonie pentru DIRU-STIC - ref. 845295/03.11.2022, finantare de baza

Număr anunț
DA31916637
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Cod CPV
32553000-4 · Piese pentru aparate electrice telefonice sau telegrafice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.572.582 RON
Data publicării
17.11.2022 00:00
Data finalizării
18.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.572.582 RON