Atribuită Cumpărare directă

Masurarea (verificarea) rezistentei de dispersie a prizelor de pamant

Număr anunț
DA35700592
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Buzau Ialomita (CUI 23706189)
Furnizor / câștigător
MGA ELECTRICE CONSTRUCT SRL (CUI 18268406)
Cod CPV
71632000-7 · Servicii de testare tehnica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.465 RON
Data publicării
14.05.2024 13:50
Data finalizării
15.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.465 RON