Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE CONSULTANA INTOCMIRE DOCUMENTATIE IN VEDEREA AUTORIZARII INVESTITIEI LA ABA

Număr anunț
DA31922142
Autoritate contractantă
COMUNA TURNU RUIENI (CONSILIUL LOCAL TURNU RUIENI) (CUI 3227289)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.969.331 RON
Data publicării
17.11.2022 00:00
Data finalizării
18.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.969.331 RON