Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii de inchiriere iluminat festiv pe o perioda de 60 zile

Număr anunț
DA31900395
Autoritate contractantă
COMUNA MACESU DE SUS (CUI 5002037)
Cod CPV
31522000-1 · Ghirlande luminoase pentru pomul de Craciun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.695.623 RON
Data publicării
16.11.2022 00:00
Data finalizării
18.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.695.623 RON