Ofertă acceptată Cumpărare directă

MINGE BASCHET CT TRAINING, Minge fotbal, MINGE OINA, Copete, Coarda sarituri, Ac pompa, Pompa

Număr anunț
DA31905756
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "STEPHAN LUDWIG ROTH (CUI 17739645)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.998.300 RON
Data publicării
16.11.2022 00:00
Data finalizării
18.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.998.300 RON