Ofertă acceptată Cumpărare directă

Anvelopa 235/65R16C 115/113R Kleber Transalp 2

Număr anunț
DA31935090
Autoritate contractantă
Comuna Desesti(Primaria Comunei Desesti) (CUI 3627200)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
2.213.161 RON
Data publicării
18.11.2022 00:00
Data finalizării
19.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.213.161 RON