Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de formare profesionala

Număr anunț
DA31936766
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic Media (CUI 4602050)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4 RON
Valoare atribuită
33.758.096 RON
Data publicării
18.11.2022 00:00
Data finalizării
20.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.758.096 RON

din 4 RON estimat