Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scaun scaune directorial de birou de din piele ecologica 110 kg OFF 010 OFF010 B4U negru

Număr anunț
DA31918758
Autoritate contractantă
COMPLEXUL MULTIFUNCTIONAL CARAIMAN (CUI 23410107)
Cod CPV
39130000-2 · Mobilier de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
17.11.2022 00:00
Data finalizării
21.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON