Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE REPARATIE 2 PODETE DIN TUBURI DE BETON STR. GEORGE GRIGOROVICI DIN MUN. RADAUTI

Număr anunț
DA31935617
Autoritate contractantă
Municipiul Radauti (CUI 4244148)
Cod CPV
45221220-0 · Podete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.563.140 RON
Data publicării
18.11.2022 00:00
Data finalizării
21.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.563.140 RON