Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARE DE REMEDIERE SISTEM DETECȚIE ȘI ALARMARE INUNDAȚIE ARHIVE ȘI CAMERĂ SERVERE

Număr anunț
DA31936272
Autoritate contractantă
Parchetul de pe lânga Tribunalul Dolj (CUI 4332460)
Cod CPV
45246400-7 · Lucrari de prevenire a inundatiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.305.755 RON
Data publicării
18.11.2022 00:00
Data finalizării
21.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.305.755 RON