Ofertă acceptată Cumpărare directă

St.fez. Construire centru de colectare deseuri prin aport voluntar in com.Dumbraveni, judet Suceava

Număr anunț
DA31915681
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.333.529 RON
Data publicării
17.11.2022 00:00
Data finalizării
21.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.333.529 RON