Ofertă acceptată Cumpărare directă

Franzela alba 700g, Faina de malai 1Kg, Gris 500g, Cozonac cu nuca si stafide 500g

Număr anunț
DA31935125
Autoritate contractantă
LICEUL PEDAGOGIC "GHEORGHE SINCAI (CUI 4494799)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.352.738 RON
Data publicării
18.11.2022 00:00
Data finalizării
21.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.352.738 RON