Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet consumabile vulcanizare si baterie cu filtru, regulator de presiune si ungator

Număr anunț
DA31917032
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA GORJ (CUI 5632539)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.687.700 RON
Data publicării
17.11.2022 00:00
Data finalizării
21.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.687.700 RON