Ofertă acceptată Cumpărare directă

Instalatie solara generare Enerige Verde

Număr anunț
DA31926736
Autoritate contractantă
Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
Cod CPV
09331200-0 · Module solare fotovoltaice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.110.123 RON
Data publicării
18.11.2022 00:00
Data finalizării
21.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.110.123 RON