Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare produse - echipament RFID cititor mobil si 3 statii bibliotecar cf anunt 3404/15.11.2022
- Număr anunț
- DA31943497
- Autoritate contractantă
- Biblioteca Judeteana "G.T.Kirileanu" Neamt (CUI 2613397)
- Cod CPV
- 30231100-8 · Terminale informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 15.169.130 RON
- Data publicării
- 21.11.2022 00:00
- Data finalizării
- 21.11.2022 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.