Atribuită Cumpărare directă

Servicii de audit supraveghere 2 a certificatului SR EN ISO 9001:2015 cu nr.11796

Număr anunț
DA35694662
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Furnizor / câștigător
SRAC CERT SRL (CUI 22088675)
Cod CPV
79212000-3 · Servicii de auditare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.500 RON
Data publicării
13.05.2024 13:50
Data finalizării
15.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.500 RON