Ofertă acceptată Cumpărare directă

suita microsoft office 2021

Număr anunț
DA31926291
Autoritate contractantă
Complex Sportiv National Arcul de Triumf Bucuresti (CUI 46610503)
Cod CPV
48317000-3 · Pachete software pentru editare de text (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.751.078 RON
Data publicării
17.11.2022 00:00
Data finalizării
21.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.751.078 RON