Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare si executie lucrari Capela Mortuara in loc. Posmus, com. Sieu, jud. BN

Număr anunț
DA31948601
Autoritate contractantă
COMUNA SIEU (CONSILIUL LOCAL) (CUI 4426956)
Cod CPV
45212360-7 · Lucrari de constructii de cladiri religioase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.708.762 RON
Data publicării
21.11.2022 00:00
Data finalizării
22.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.708.762 RON