Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat de spalat cu presiune Karcher K 7 Power Home,3000 W,motor racit cu apa, 180 bar, 600 l/h debi

Număr anunț
DA31948376
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Galati (CUI 7465720)
Cod CPV
42924730-5 · Aparate de curatare cu apa sub presiune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.399.840 RON
Data publicării
21.11.2022 00:00
Data finalizării
22.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.399.840 RON