Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de catering pentru scoli, gradinite, camin

Număr anunț
DA31950736
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "REGINA ELISABETA BAIUT (CUI 21596993)
Cod CPV
55524000-9 · Servicii de catering pentru scoli (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
42.160.708 RON
Data publicării
21.11.2022 00:00
Data finalizării
22.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.160.708 RON