Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rechizite școlare, pt. premiile acordate elevilor câștigători pt. concursul „Satul copilariei mele”

Număr anunț
DA31929418
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
40.339.325 RON
Data publicării
18.11.2022 00:00
Data finalizării
22.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.339.325 RON