Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizarea si montajul a 2 (doua) aparate de aer conditionat la Partia de schi Mun.Bistrita

Număr anunț
DA31927993
Autoritate contractantă
Municipiul Bistrita (CUI 4347569)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.038.124 RON
Data publicării
18.11.2022 00:00
Data finalizării
22.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.038.124 RON