Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 82,5% sub estimat
Servicii generale de consultanta in management pentru DANUBE FAB
- Număr anunț
- 184805
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
- Furnizor / câștigător
- Helios Technology Limited, trading as Egis (CUI 681234148)
- Cod CPV
- 79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.191.210 RON
- Valoare atribuită
- 734.140 RON 82,5% sub estimat
- Data publicării
- 26.05.2018 01:30
- Anunț de atribuire
- 190446
- Termen limită
- 17.09.2018 16:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 100-229826
- Documentație de atribuire
- 321361
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Valoare atribuită
734.140 RON
din 4.191.210 RON estimat
82,5%
Adjudecat la 17,5% din estimat · economie 3.457.070 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.