Ofertă acceptată Cumpărare directă

verificare instalatie de utilizare gaze naturale

Număr anunț
DA31924272
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL TG.JIU (CUI 4246378)
Cod CPV
09123000-7 · Gaze naturale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.511.471 RON
Data publicării
17.11.2022 00:00
Data finalizării
22.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.511.471 RON