Atribuită Cumpărare directă

CPV: 45330000-9 Lucrari de instalatii de apa (Rev.2)

Număr anunț
DA35709844
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM NORMAL, NR. 1, ORASUL VALENII DE MUNTE (CUI 29055322)
Furnizor / câștigător
AGRINDI VAL PROD SRL (CUI 16308202)
Cod CPV
45330000-9 · Lucrari de instalatii de apa (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.604,42 RON
Data publicării
14.05.2024 13:50
Data finalizării
15.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.604,42 RON