Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii Montaj/Demontaj sisteme/echipamente de iluminat festiv sarbatori de iarna 2022-2023

Număr anunț
DA31947279
Autoritate contractantă
ORAS OTOPENI (CUI 4364446)
Cod CPV
45316110-9 · Instalare de echipament de iluminare stradala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.466.761 RON
Data publicării
21.11.2022 00:00
Data finalizării
22.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.466.761 RON