Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de realizare studii faza DALI EXTINDERE ȘI REABILITARE STRĂZI ÎN MUNICIPIUL SLOBOZIA

Număr anunț
DA31944342
Autoritate contractantă
Municipiul Slobozia (CUI 4365352)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.318.748 RON
Data publicării
21.11.2022 00:00
Data finalizării
22.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.318.748 RON