Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta in implementare proiecte finanțate în cadrul schemei de granturi PNRAS (C15)

Număr anunț
DA31933421
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 ALBESTI (CUI 21717807)
Cod CPV
72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.271.650 RON
Data publicării
18.11.2022 00:00
Data finalizării
22.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.271.650 RON