Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,9% sub estimat
EXECUȚIA LUCRĂRILOR LA OBIECTIVUL DE INVESTIȚII: CONSTRUIRE VESTIARE STADION ÎN COMUNA PODOLENI, JUDEȚUL NEAMȚ
- Număr anunț
- SCN1064997
- Autoritate contractantă
- COMUNA PODOLENI (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI PODOLENI) (CUI 2612987)
- Furnizor / câștigător
- SIMAL GIL SRL (CUI 28505100)
- Cod CPV
- 45212221-1 · Lucrari de constructii de structuri pentru terenuri de sport (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 174.439,05 RON
- Valoare atribuită
- 171.209,75 RON 1,9% sub estimat
- Data publicării
- 11.03.2020 16:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1036088
- Termen limită
- 27.03.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1079380
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SIMAL GIL SRL CUI RO 28505100
Valoare atribuită
171.209,75 RON
din 174.439,05 RON estimat
1,9%
Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 3.229,30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.