Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,6% sub estimat
Bucşi si bolţuri din oţel pentru elemenţi de şenilă
- Număr anunț
- CN1019743
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- PRELMET SA (CUI 2160520)
- Cod CPV
- 43640000-1 · Piese pentru excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 580.426,15 RON
- Valoare atribuită
- 495.929,50 RON 14,6% sub estimat
- Data publicării
- 11.03.2020 15:44
- Anunț de atribuire
- CAN1038661
- Termen limită
- 13.04.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1079375
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Adjudecat: 495.929,50 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lotul nr. 1 = Bucsi si bolturi ARS ERc 1400X30/7, 3. Lotul nr. … | — | PRELMET | 372.078 RON |
| 2 | Lotul nr. 2= Bucsi si bolturi BRS ERc 1400X30/7 | — | UPIPSA S.R.L. | 123.851,50 RON |
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UPIPSA SRL CUI RO 14518879
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRELMET SA CUI RO 2160520
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
IRUM SA CUI 1235170
Valoare atribuită
495.929,50 RON
din 580.426,15 RON estimat
14,6%
Adjudecat la 85,4% din estimat · economie 84.496,65 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.