Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse echipamente de birou

Număr anunț
DA31966681
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE CLUJ-NAPOCA (CUI 4426336)
Cod CPV
30190000-7 · Diverse masini, echipamente si accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.040.604 RON
Data publicării
22.11.2022 00:00
Data finalizării
23.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.040.604 RON