Ofertă acceptată Cumpărare directă

Camera supraveghere video, IR 20M, hibrid 4 in 1, 5MP

Număr anunț
DA31945344
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN DE CULTURĂ SI ARTE ARGEȘ (CUI 45862987)
Cod CPV
35125300-2 · Camere video de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.001 RON
Valoare atribuită
14.028.206 RON
Data publicării
21.11.2022 00:00
Data finalizării
23.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.028.206 RON

din 2.001 RON estimat