Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat aer conditionat YAMATO OPTIMUM YW12T1 inverter 12000btu, kit instalare 3ml 12000 btu

Număr anunț
DA31965013
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01227 Constanta (CUI 4300655)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
39.397.772 RON
Data publicării
22.11.2022 00:00
Data finalizării
23.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.397.772 RON