Ofertă acceptată Cumpărare directă

corp iluminat stradal UPTEC IP65 Power LED 30W 6500K (timbru verde inclus 0.84 fara TVA)

Număr anunț
DA31943448
Autoritate contractantă
ORASUL FRASIN (CUI 4535651)
Cod CPV
31530000-0 · Piese pentru lampi si corpuri de iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.394.050 RON
Data publicării
21.11.2022 00:00
Data finalizării
23.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.394.050 RON