Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consola stradala 200x300x1.2mm

Număr anunț
DA31943402
Autoritate contractantă
ORASUL FRASIN (CUI 4535651)
Cod CPV
31527200-8 · Iluminat exterior (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.394.050 RON
Data publicării
21.11.2022 00:00
Data finalizării
23.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.394.050 RON