Atribuită
Anunț de participare
TURN COMPLET 3D FULL HD PENTRU CHIRURGIE ENDOSCOPICA LAPAROSCOPICA
- Număr anunț
- CN1022119
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
- Furnizor / câștigător
- KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI 22505268)
- Cod CPV
- 33169000-2 · Instrumente chirurgicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 984.704,75 RON
- Valoare atribuită
- 984.700 RON
- Data publicării
- 25.06.2020 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1042267
- Termen limită
- 31.07.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 121-294570
- Documentație de atribuire
- DF1086666
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL CUI RO 22505268
Subcontractanți 1
BIOSINTEX SRL CUI RO 14779017
Valoare atribuită
984.700 RON
din 984.704,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro