Atribuită
Anunț de participare
Sigilii necesare activitatii subunitatilor din cadrul SRTFC Bucuresti
- Număr anunț
- SCN1064967
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- ALDO SECURITY SRL (CUI 11547578)
- Cod CPV
- 35121500-3 · Sigilii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.730 RON
- Valoare atribuită
- 18.920 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 13:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1037769
- Termen limită
- 31.03.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1079347
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALDO SECURITY SRL CUI 11547578
Valoare atribuită
18.920 RON
din 17.730 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro