Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vouchere de vacanta pe suport electronic (card nominal) pentru angajatii Primariei Comunei Cabesti

Număr anunț
DA31967034
Autoritate contractantă
COMUNA CABESTI (PRIMARIA COMUNEI CABESTI) (CUI 5518519)
Cod CPV
79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.071.295 RON
Data publicării
22.11.2022 00:00
Data finalizării
23.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.071.295 RON