Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE INCARCATURA GPL 11KG (TANTAVA 6) (GRADINARI 4) (ONCESTI 6) (OINACU 5) (MIRONESTI6)

Număr anunț
DA31960344
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI GIURGIU (CUI 9902350)
Cod CPV
09133000-0 · Gaz petrolier lichefiat (GPL) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.877.614 RON
Data publicării
22.11.2022 00:00
Data finalizării
23.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.877.614 RON